خودرو اکسپرس

صدور مجوز پیش فروش خودروهای تیوولی و یاریس برای شرکت رامک خودرو و ایرتویا

دفتر صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت مجوز پیش فروش ۳ هزار و ۶۱۲ دستگاه خودروی TIVOLI در دو مدل ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ را برای شرکت رامک خودرو و یک هزار و ۵ خودروی YARIS HYBRID (1497CC) مدل ۲۰۱۸ را برای شرکت ایرتویا صادر کرد.

اخبار خودرو

به گزارش خودرواکسپرس، دفتر صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت مجوز پیش فروش ۳ هزار و ۶۱۲ دستگاه خودروی TIVOLI در دو مدل ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ را برای شرکت رامک خودرو و یک هزار و ۵ خودروی YARIS HYBRID (1497CC) مدل ۲۰۱۸ را برای شرکت ایرتویا صادر کرد.

به گزارش شاتا، این دفتر اعلام کرد با توجه به مستندات و بر اساس ماده ( ۵ ) آیین نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف کنندگان خودرو، شرکت رامک خودرو می تواند ۱۵۰ دستگاه خودروی TIVOLI مدل ۲۰۱۷ را پیش فروش کند . تاریخ ثبت سفارش این خودروها ۱۱ دی ماه سال گذشته بوده است. این شرکت مجوز پیش فروش ۳ هزار و ۴۶۲ دستگاه خودروی TIVOLI از مدل ۲۰۱۸ را نیز دارد. این خودروها در تاریخ های ۱۷ و ۱۸ دیماه ، یک، دو و ۱۱ بهمن ماه و ۱۰، ۱۹ و ۲۱ اسفندماه سال گذشته ثبت سفارش شده اند. همچنین تاریخ ثبت سفارش خودروهای YARIS HYBRID (1497CC) مدل ۲۰۱۸ شرکت ایرتویا ۲۷ اسفندماه ۹۶ بوده است.

لینک کوتاه :
کد خبر :17
یکشنبه, 19 فروردین 1397 14:33
کلید واژه ها :
- - - -
اخبار مرتبط
نظرات خوانندگان :
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مسوول سایت در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد